חיפוש

 

 
לדף הבית >>     יוסי בר דוד, התחדשות עירונית, מודיעין >>

מעבר לדירה חלופית- פינוי בינוי

 

אני נשוי לאישה המוגדרת כנכה. הדירה שלנו מותאמת עבורה. רוצים לעשות פינוי בינוי לכל הבניין והדירה שרוצים להעביר אותנו לא מתאימה עבורה. מה ניתן לעשות במצב כזה? אנחנו לא רוצים שיתבעו אותנו על חוסר שיתוף פעולה. להמשך קריאה, כנסו...

 

אני נשוי לאישה המוגדרת כנכה. הדירה שלנו מותאמת עבורה. רוצים לעשות פינוי בינוי לכל הבניין והדירה שרוצים להעביר אותנו לא מתאימה עבורה. מה ניתן לעשות במצב כזה? אנחנו לא רוצים שיתבעו אותנו על חוסר שיתוף פעולה.

 

ע"פ כל אמות מידה יש חובה על היזם\קבלן לתת לכם דירה מותאמת לנכות ע"פ מסמכי הביטוח הלאומי והרופאים המטפלים. (עשיתי זאת בעבר)

ביצוע השינויים בדירה בא לידי ביטוי בניספח יעודי לבעל הנכות הכולל את כל ההתאמות הנדרשות.

נספח זה אינו ניתן להעברה לאחר (מכירת דירה וכיוצא בזה).

באופן חריג אשמח לסייע לך בנדון מול היזם. 

יש לכם עוד שאלות ליוסי בר דוד התחדשות עירונית? כנסו!

 050-7691800  הפייסבוק שלי

המייל שלי ybdd@walla.com

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 
 

נעים להכיר, עובדה חקירות

חברת עובדה חקירות ומודיעין עסקי, פועלת בענף החקירות ומודיעין עסקי כבר למעלה משלושה עשורים, החברה הוקמה על ידי גב` זיוה ממוק מלכה, בעלת וותק רב בתחום החקירות במגוון תחומים רחב: חקירות אישות, חקירות מסחריות, חקירות מורכבות חובקות עולם.

יושבת על המחוג - ביקורת על ספר הביכורים של שרה הל כהן

 

ככל שאנו מתרחקים מהמאורעות האימתניים שחלו בתקופת השואה, אני חשה צורך עז יותר ויותר לעלותו לדיון. על כן, כשקיבלתי את ספר השירה של שרה ה”ל כהן לא היה לי ספק שאתעמק ואכתוב אודותיו.

מאמני שחייה: כיצד שחייה יכולה להקל על הסובלים מכאבי גב

 

מאמני שחייה: כותב המאמר יובל רותם הינו אלוף ישראל בשחייה, מאמן שחייני נבחרת ישראל, מנהיג שיטת לימוד חדשנית באווירה צעירה ורעננה לכל הגילאים. בניגוד לענפי ספורט אחרים, שחייה מאפשרת אימון של השרירים בלי להפעיל לחץ על הגב. המים תומכים בתנועת השרירים ומרככים את הזעזועים אשר פוגעים בגב... להמשך קריאה - כנסו!

 
 

 

 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים