חיפוש

 

 
לדף הבית >>     דבורה אושפיז >>

איך לוקחים הלוואה לדירה מניבה בחול

 

מתן הלוואה הוא עניין מאד סובייקטיבי שכן הבנק שוקל זאת באופן אישי כלפי כל לקוח ובהתאם לדירוג האשראי שלו, התנהלותו הפיננסית, הביטחונות שיש לו, הכנסות ועוד פרמטרים לפי שיקול הבנק. להמשך קריאה, כנסו...

 

איך לוקחים הלוואה לדירה מניבה בחול?

שאלת תושב העיר

שלום רב, אני שוקל לרכוש דירה מניבה בחו”ל, האם אוכל לקבל עבור זה הלוואה מבנק בישראל?

תשובת מנהל הפורום / טל מנצ’ל 

שלום אריה,

מתן הלוואה הוא עניין מאד סובייקטיבי שכן הבנק שוקל זאת באופן אישי כלפי כל לקוח ובהתאם לדירוג האשראי שלו, התנהלותו הפיננסית, הביטחונות שיש לו, הכנסות ועוד פרמטרים לפי שיקול הבנק.

באופן כללי כמובן שזה אפשרי אך אני ממליץ לפני שאתה מתחייב לעסקה כלשהי, גש קודם כל לבנק שלך ובצע בדיקה ראשונית לגבי הלוואה כזו - האם הבנק בכלל ייתן לך הלוואה, באילו תנאים, אילו ביטחונות ידרוש וכד’ ואז תוכל להחליט לגבי ההתקדמות בעסקה.

ישנן הלוואות נוספות שניתן להשיג ולעיתים הן אפילו טובות יותר מאשר ההלוואה שתקבל מהבנק כך שכדאי לבחון את כל האפשרויות.

בכל מקרה אני ממליץ לך להתייעץ עם איש מקצוע לפני ביצוע עיסקת השקעה בחו"ל.

בהצלחה!

 

יש לכם עוד שאלות לטל מנצ`ל השקעות נדלן בחו”ל? כנסו!

הפייסבוק שלי

טלפון: 0529454184

        

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 
 

נעים להכיר, עובדה חקירות

חברת עובדה חקירות ומודיעין עסקי, פועלת בענף החקירות ומודיעין עסקי כבר למעלה משלושה עשורים, החברה הוקמה על ידי גב` זיוה ממוק מלכה, בעלת וותק רב בתחום החקירות במגוון תחומים רחב: חקירות אישות, חקירות מסחריות, חקירות מורכבות חובקות עולם.

יושבת על המחוג - ביקורת על ספר הביכורים של שרה הל כהן

 

ככל שאנו מתרחקים מהמאורעות האימתניים שחלו בתקופת השואה, אני חשה צורך עז יותר ויותר לעלותו לדיון. על כן, כשקיבלתי את ספר השירה של שרה ה”ל כהן לא היה לי ספק שאתעמק ואכתוב אודותיו.

מאמני שחייה: כיצד שחייה יכולה להקל על הסובלים מכאבי גב

 

מאמני שחייה: כותב המאמר יובל רותם הינו אלוף ישראל בשחייה, מאמן שחייני נבחרת ישראל, מנהיג שיטת לימוד חדשנית באווירה צעירה ורעננה לכל הגילאים. בניגוד לענפי ספורט אחרים, שחייה מאפשרת אימון של השרירים בלי להפעיל לחץ על הגב. המים תומכים בתנועת השרירים ומרככים את הזעזועים אשר פוגעים בגב... להמשך קריאה - כנסו!

 
 

 

 

 

 

יש לי שאלה לגדי ברקאי
ברקי יש לי שאלה

 

מדורים