חיפוש

 

 
לדף הבית >>     יוסי בר דוד, התחדשות עירונית, מודיעין >>

הסדרי חנייה בתמא

 

”ההסכם הקנייני בתחום ההתחדשות הינו הסכם מסחרי ולא ניתן לשינוי למעט בהסכמה בין הצדדים...” להמשך קריאה, כנסו

 

 

שלום רב, בחוזה בין היזם לדיירים יש סעיף שכל דייר יקבל חניה חינם בנוסף להטבות נוספות תמורת בניה של 2 וחצי קומות . לימים בעיצומה של הבניה ,הסתבר שהשטח שהוקצא לחניה פולש לשטח השכנים והיזם נאלץ לרכוש את השטח עבור בניית החניה בתואנה כי קיבל מידע שגוי מועד הבית לגבי שטח הבניין וכתוצאה מכך הוא היה צריך לרכוש שטח נוסף לטובת מגרש חניה. היזם הודיע זאת לדיירים רק אחרי הרכישה .כעת מבקש היזם מהדיירים לשלם סכום מופקע של כמה עשרות אלפי ש”ח עבור החניה,האם זאת לא הפרת חוזה או גרוע מכך הטעייה?

 

שלום רב,

ההסכם הקנייני בתחום ההתחדשות הינו הסכם מסחרי ולא ניתן לשינוי למעט בהסכמה בין הצדדים,

חשוב ורצוי שעורך הדין המייצג אותם בעלי הקרקע יבוא בדין ודברים עם היזם ע"מ להבין האם הקרקע שנרכשה לטובת החניות היא עבורכם או עבור הדירות הנוספות.

כפי שציינתי בתחילת דבריי לא ניתן לשנות את תנאי ההסכם אלה בהסכמת הצדדים. 

יש לכם עוד שאלות ליוסי בר דוד התחדשות עירונית? כנסו!

 050-7691800  הפייסבוק שלי

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 
 

נעים להכיר, עובדה חקירות

חברת עובדה חקירות ומודיעין עסקי, פועלת בענף החקירות ומודיעין עסקי כבר למעלה משלושה עשורים, החברה הוקמה על ידי גב` זיוה ממוק מלכה, בעלת וותק רב בתחום החקירות במגוון תחומים רחב: חקירות אישות, חקירות מסחריות, חקירות מורכבות חובקות עולם.

יושבת על המחוג - ביקורת על ספר הביכורים של שרה הל כהן

 

ככל שאנו מתרחקים מהמאורעות האימתניים שחלו בתקופת השואה, אני חשה צורך עז יותר ויותר לעלותו לדיון. על כן, כשקיבלתי את ספר השירה של שרה ה”ל כהן לא היה לי ספק שאתעמק ואכתוב אודותיו.

מאמני שחייה: כיצד שחייה יכולה להקל על הסובלים מכאבי גב

 

מאמני שחייה: כותב המאמר יובל רותם הינו אלוף ישראל בשחייה, מאמן שחייני נבחרת ישראל, מנהיג שיטת לימוד חדשנית באווירה צעירה ורעננה לכל הגילאים. בניגוד לענפי ספורט אחרים, שחייה מאפשרת אימון של השרירים בלי להפעיל לחץ על הגב. המים תומכים בתנועת השרירים ומרככים את הזעזועים אשר פוגעים בגב... להמשך קריאה - כנסו!

 
 

 

 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים