חיפוש

 

 
לדף הבית >>     חדשות רמת גן - גבעתיים >>

הבהרה בעניין פרסום בערוץ 13

 

בהמשך לפרסומים בערוץ 13 שפורסמו כעת בעניינו של ראש אגף התנועה יובהר כי מדובר בטענות שיקריות שהועלו על-ידי הכתב אלי סניור ועד בטרם קיבל התייחסות לטענותיו שהעולו היום (06.06.2024) ממשטרת ישראל.

 

דוברות המשטרה:

הכתב מדווח על אירוע תאונת דרכים בה היה מעורב ראש אגף התנועה בצורה מעוותת, שיקרית הפוגעת בשמו הטוב של הקצין ובני משפחתו.


הפרסומים מועברים כעת לבחינה משפטית לבחינה האם הדבר עולה כדי לשון-הרע

ויובהר כי מיד לאחר התאונה נפתח אירוע במשטרת ישראל המתועד במערכות המשטרה, למקום הגיע שוטר סיור ולאחריו הגיע קצין תורן של הגזרה בדרגת מפקח ולא ניצב משנה והיה ראוי כי כתב המתיימר להיות כתב המסקר משטרה יבדיל בין הדרגות.

משטרת ישראל הזמינה את מד"א למקום, איש צוות מד"א שהגיע למקום פנה לניצב וביקש לבדוקו וזה סרב ודרש שלא לקבל טיפול רפואי ובניגוד לנטען ע"י הכתב כאילו השוטרים מנעו טיפול בניצב

הניצב הזדהה בפני הקצין תורן בשמו ותפקידו וזאת בניגוד לטענות הכתב.


פרטי הרכב המשטרתי הועברו לנהג הרכב אזרחי אחר שניזוק ומאחר ואף אחד לא דרש פינוי רפואי התאונה סווגה באותה עת כנזק בלבד פרטי האירוע הועברו לבוחן תנועה אשר החליט בהתאם לנוהל ובנסיבות אלו שלא להגיע לזירה.

פרטי האירוע הועברו ליחידת הבוחנים של מרחב שרון ונפתח תיק משטרה כנדרש.

הרכב המשטרתי נגרר למוסך טויטה הנמצא בהסדר עם משטרת ישראל ובניגוד לנטען ע"י הכתב באופן שיקרי שהרכב נגרר לחניון תוך מצג שווא כאילו הדבר נעשה על מנת ’להעלים’ את התאונה.

בסיום הטיפול בזירה הקצין תורן לקח את הניצב לביתו וזאת לבקשתו.

שוטר שהגיע מיד ובסמוך לקרות התאונה הבחין בניצב לידו בסמוך לרכב, הטענות כי בנו של הניצב נהג ברכב והניצב הוברח מהמקום הינן שקר מוחלט ומי שטעון אותם מפיץ שקר המהווה לשון הרע.

התנהלות הכתב וערוץ 13 חורגת מכל אתיקה עיתונאית סבירה ובכך מנצלת את כוחה שניתן לה לשדר תוכן להמונים ומנצלת אותו לפגוע בניצב ומשפחתו ובשמה של משטרת ישראל ושוטריה וזאת מתוך מניעים לא ברורים

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 
 

נעים להכיר, עובדה חקירות

חברת עובדה חקירות ומודיעין עסקי, פועלת בענף החקירות ומודיעין עסקי כבר למעלה משלושה עשורים, החברה הוקמה על ידי גב` זיוה ממוק מלכה, בעלת וותק רב בתחום החקירות במגוון תחומים רחב: חקירות אישות, חקירות מסחריות, חקירות מורכבות חובקות עולם.

יושבת על המחוג - ביקורת על ספר הביכורים של שרה הל כהן

 

ככל שאנו מתרחקים מהמאורעות האימתניים שחלו בתקופת השואה, אני חשה צורך עז יותר ויותר לעלותו לדיון. על כן, כשקיבלתי את ספר השירה של שרה ה”ל כהן לא היה לי ספק שאתעמק ואכתוב אודותיו.

מאמני שחייה: כיצד שחייה יכולה להקל על הסובלים מכאבי גב

 

מאמני שחייה: כותב המאמר יובל רותם הינו אלוף ישראל בשחייה, מאמן שחייני נבחרת ישראל, מנהיג שיטת לימוד חדשנית באווירה צעירה ורעננה לכל הגילאים. בניגוד לענפי ספורט אחרים, שחייה מאפשרת אימון של השרירים בלי להפעיל לחץ על הגב. המים תומכים בתנועת השרירים ומרככים את הזעזועים אשר פוגעים בגב... להמשך קריאה - כנסו!

 
 

 

 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים