חיפוש

 

 
לדף הבית >>     קופ”ח כללית >>

הקיץ פה ואיתו השמש, הים, הבריכה

 

אנו ברשת כללית אסתטיקה עדים לעלייה הולכת וגוברת בביקוש לטיפולים להסרת שיער. קיימת חשיבות רבה בהסרת שיער בלייזר במקום מקצועי ואמין כמו כל הטיפולים והניתוחים ברשת, גם טיפולי הסרת שיער מבוצעים רק על ידי רופאות ומטפלות שעברו הכשרות  ייעודיות  אנו מזמינים את תושבי העיר והסביבה להגיע וליהנות מכל שירותי המרפאה

 

רשת כללית אסתטיקה מאפשרת להיערך לעונה החמה.

מרפאת כללית אסתטיקה רמת אביב מציעה יום הנחות מיוחדות על סדרת טיפולי הסרות שיער בשיטת EFFECTIVE.

הייעוצים, האבחונים ובדיקות ההתאמה יבוצעו בפיקוח רפואי במרפאת כללית אסתטיקה ב-רמת אביב, ת"א ב-02.06.24.

בין השעות 15:00-19:30.

מאסתם בגילוח, במריטה ובשעווה? אתם סובלים מאדמומיות, רגישות בעור או מפצעונים אחרי כל טיפול הסרת שיער? לכללית אסתטיקה יש הרבה מה להציע בנושא עם מכשור הלייזר המתקדם, הבטיחותי ויעיל ביותר בשיטת אפקטיב (לכתוב באנגלית) ובסדרת טיפולים אחד.

הסרת שיער בלייזר  בכללית אסתטיקה מתבצעת  בפיקוח  רפואי, ע"י רופאות ומטפלות בעלות נסיון רב בתחומן. זאת לצד,  הקפדה על סטנדרטים רפואיים מחמיריים ותקני בטיחות בינלאומיים  בבחירת ספק המציע טיפולי הסרות שיער,  חשוב לבחור ברשת מרפאות מוכרת, יציבה ובטוחה תחת פיקוח רפואי   רשת המתחייבת להעניק לכם פתרונות לכל בעיה שעלולה להתעורר, רשת בעלת גב רפואי ואחריות כללית של גוף הבריאות הגדול במדינה   לצד יתרונות אלו, אפשרויות התשלום הנן מגוונות ואטרקטיביות - ניתן לחלק את התשלום על סדרת הטיפולים  לעד 36 תשלומים ( מינימום 200 ₪ לתשלום בחודש )  ואף לבצע את התשלום דרך  הוראת קבע מבלי לתפוס את מסגרת האשראי.

גלית אהרונוביץ חסון, מנהלת מרפאת כללית אסתטיקה: "אנו ברשת כללית אסתטיקה עדים לעלייה הולכת וגוברת בביקוש לטיפולים להסרת שיער. קיימת חשיבות רבה בהסרת שיער בלייזר במקום מקצועי ואמין כמו כל הטיפולים והניתוחים ברשת, גם טיפולי הסרת שיער מבוצעים רק על ידי רופאות ומטפלות שעברו הכשרות  ייעודיות  אנו מזמינים את תושבי העיר והסביבה להגיע וליהנות מכל שירותי המרפאה".

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 
 

נעים להכיר, עובדה חקירות

חברת עובדה חקירות ומודיעין עסקי, פועלת בענף החקירות ומודיעין עסקי כבר למעלה משלושה עשורים, החברה הוקמה על ידי גב` זיוה ממוק מלכה, בעלת וותק רב בתחום החקירות במגוון תחומים רחב: חקירות אישות, חקירות מסחריות, חקירות מורכבות חובקות עולם.

יושבת על המחוג - ביקורת על ספר הביכורים של שרה הל כהן

 

ככל שאנו מתרחקים מהמאורעות האימתניים שחלו בתקופת השואה, אני חשה צורך עז יותר ויותר לעלותו לדיון. על כן, כשקיבלתי את ספר השירה של שרה ה”ל כהן לא היה לי ספק שאתעמק ואכתוב אודותיו.

מאמני שחייה: כיצד שחייה יכולה להקל על הסובלים מכאבי גב

 

מאמני שחייה: כותב המאמר יובל רותם הינו אלוף ישראל בשחייה, מאמן שחייני נבחרת ישראל, מנהיג שיטת לימוד חדשנית באווירה צעירה ורעננה לכל הגילאים. בניגוד לענפי ספורט אחרים, שחייה מאפשרת אימון של השרירים בלי להפעיל לחץ על הגב. המים תומכים בתנועת השרירים ומרככים את הזעזועים אשר פוגעים בגב... להמשך קריאה - כנסו!

 
 

 

 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים