חיפוש

 

 
לדף הבית >>     קופ”ח כללית >>

כללית סמייל בהרצאה בדיור מוגן בראש העין

 

במסגרת עידוד המודעות לבריאות הפה קיימה רשת מרפאות כללית סמייל הרצאה בדיור מוגן בראש העין, בנושא בריאות הפה והשיניים תזונה ואורח חיים בריא

 

ביום שני ה-15.4 התקיימה הההרצאה בדיור מוגן בראש העין, במסגרת קידום הבריאות לדיירים בדיור מוגן.

את ההרצאה העבירה ד"ר גורוב גבאלי רופאת שיניים ממרפאת כללית סמייל. במהלך ההרצאה דיברה עם הנוכחים על מחלות ותופעות שעלולות להיתפתח בחלל הפה ועל החשיבות בביצוע טיפולים מניעתיים הכוללים: שמירה על בריאות הפה והשיניים וגם הצחצוח התקין.

אם הבית במערך הדיור הביעה שביעות רצון מההרצאה שתרמה לריענון וקבלת מידע לדיירים שהשתתפו בנוגע למודעות היגיינת הפה.

הרצאות אלה משולבות עם פעילויות של המחוז, יחד עם אהובה ברק – מקדמת בריאות מחוזות מחוז דן פתח תקווה.

מנהלת קשרי קהילה של ש.ל.ה, רחל קלמנוביץ’: "רשת מרפאות כללית סמייל מקיימת מגוון רחב של פעילויות ושיתופי פעולה עם הקהילה והכללית, במטרה להעלות את המודעות ליתרונות הטיפולים והמרפאות של כללית סמייל. המשתתפים בהרצאה הביעו שביעות רצון גבוהה מאד מהתכנים ומההסברים הפרטניים שקיבלו".

 
 
 
סרטון  mcity

סרטון mcity

סיפורו של יולי לב

סיפורו של יולי לב

 
 

נעים להכיר, עובדה חקירות

חברת עובדה חקירות ומודיעין עסקי, פועלת בענף החקירות ומודיעין עסקי כבר למעלה משלושה עשורים, החברה הוקמה על ידי גב` זיוה ממוק מלכה, בעלת וותק רב בתחום החקירות במגוון תחומים רחב: חקירות אישות, חקירות מסחריות, חקירות מורכבות חובקות עולם.

יושבת על המחוג - ביקורת על ספר הביכורים של שרה הל כהן

 

ככל שאנו מתרחקים מהמאורעות האימתניים שחלו בתקופת השואה, אני חשה צורך עז יותר ויותר לעלותו לדיון. על כן, כשקיבלתי את ספר השירה של שרה ה”ל כהן לא היה לי ספק שאתעמק ואכתוב אודותיו.

מאמני שחייה: כיצד שחייה יכולה להקל על הסובלים מכאבי גב

 

מאמני שחייה: כותב המאמר יובל רותם הינו אלוף ישראל בשחייה, מאמן שחייני נבחרת ישראל, מנהיג שיטת לימוד חדשנית באווירה צעירה ורעננה לכל הגילאים. בניגוד לענפי ספורט אחרים, שחייה מאפשרת אימון של השרירים בלי להפעיל לחץ על הגב. המים תומכים בתנועת השרירים ומרככים את הזעזועים אשר פוגעים בגב... להמשך קריאה - כנסו!

 
 

 

 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים